فلزیاب JEOSCAN 2D SYSTEM

فلزیاب JEOSCAN 2D SYSTEM، رویای چندین ساله کاربران آماتور و حرفه ای بوده و مجهز به فناوری جدید است و می تواند تمام انتظارات مصرف کننده را برآورده کند. این سیستم که با اثربخشی کویل جستجو دارای عمق منحصربه‌فردی است و با قابلیت تشخیص فلز، غار، تونل و شهرهای زیرزمینی، ویژگی تفکیک فلزات برتر و صفحه نمایش نتایج گرافیکی سیگنال هدف دوبعدی زمان واقعی، یک فلزیاب بی‌رقیب در سطح کاری خود است.

فلزیاب JEOSCAN 2D SYSTEM

تشخیص فلزات و حفره با گرافیک دوبعدی JEOSCAN

سیستم Jeoscan 2D دارای یک سیم پیچ جستجوی عمومی استاندارد است و می تواند با سیم پیچ جستجوی عمیق (اختیاری) استفاده شود، سیم پیچ جستجوی استاندارد دارای ابعاد ۳۶ در ۴۴ سانتی متر است و می تواند فلزات کم عمق و عمیق را تشخیص دهد، به خصوص برای فلزاتی که سال ها در زیر زمین بوده اند بسیار کاربردی است.

 

سیستم JEOSCAN 2D SYSTEM

تفکیک کامل فلزات و تجزیه و تحلیل عمق

کویل جستجوی عمیق که بر اساس تقاضای مصرف کننده ارائه می شود، مخصوص اهداف بزرگی است که برای مدت طولانی در زیر زمین بوده اند، با این کویل جستجوی ویژه که ابعاد ۶۰ در ۱۰۰ سانتی متر دارد و برای دو نفر قابل استفاده است، می توانید نتایج عالی را به دست آورید.

فلزیاب Jeoscan 2D ساخت nokta است و می تواند فلزات را به چهار گروه طلا، فولاد، غیر آهنی و آهنی تقسیم کند. این سیستم منحصربه‌فرد که می‌تواند فلزات را در کنار یکدیگر نمایش دهد و ارتباط بزرگ و کوچک بین فلزات را به درصد به کاربر گزارش می‌دهد. به لطف رابط کاربر پسند و انیمیشن های گرافیکی که کاربران را راهنمایی می کند، سیستم Jeoscan 2D که استفاده آسان و کاربردی دارد ، یک کاربر حرفه ای از کسی که برای اولین بار از فلزیاب استفاده می کند ایجاد می کند.

از دیگر فلزیاب های ساخت ترکیه می توان به فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید