گنج یاب Legacy 3500 | تولید آمریکا

 

گنج یاب Legacy 3500، مدل ترکیبی عالی از ویژگی های با کیفیت با قیمت مناسب است و جایگزین مدل Bounty Hunter Discovery 3300 شده است، این مدل دارای جدیدترین طراحی و لوازم الکترونیکی است، مدل Legacy 3500 دارای ویژگی‌هایی است که در عین سادگی، کاربردی نیز هستند، این مدل برتر در سری Legacy برنامه‌نویسی سفارشی، حالت دقیق و تنظیم دستی بالانس زمین را اضافه کرده است.

تنظیم بالانس زمین اثرات مواد معدنی در ساحل را از بین می برد، ویژگی های خاص این مدل باعث شده بسیار بهتر از رقبا باشد، Legacy 3500 با وزن کمی بیش از ۲ پوند، سبک وزن محسوب می شود، به خوبی ساخته شده است و عمیق است، استفاده از این مدل آسان است و دارای کنترل های بصری است.

این مدل که در ایالات متحده ساخته شده است، دارای یک صفحه نمایش ال سی دی خوانا با شناسایی دیجیتالی هدف و خوانش عمق است، Legacy 3500 دارای یک تنظیم بالانس زمین است که به دستگاه فلزیاب اجازه می دهد در سخت ترین و معدنی ترین شرایط خاک کار کند.

 

گنج یاب Legacy 3500

سیستم شناسایی هدف صوتی چهار صدایی طلایاب Legacy 3500

در حالی که LCD (نمایشگر کریستال مایع) در شناسایی اجسام مدفون بسیار دقیق است، کاربر در میدان همیشه صفحه نمایش را در میدان دید خود حفظ نمی کند. بنابراین، ما مکانیزم بازخورد صوتی را برای آگاه کردن کاربر از ماهیت اشیاء مدفون در نظر گرفته‌ایم.
این سیستم بازخورد صوتی ابتدا وجود و طبقه بندی اشیایی را به کاربر هشدار می دهد که ماهیت و مکان آنها با استفاده از نمایشگر LCD قابل تایید است، ردیاب بسته به جسم شناسایی شده می تواند چهار صدای مختلف را صدا کند.

طراحی پیشرفته، عمق و عملکرد برتر فلزیاب Legacy 3500

Bounty Hunter Legacy 3500 تحت نظارت دیو جانسون، طراح ارشد فرست تگزاس طراحی شده است. دیو یکی از مهندسین برتر در صنعت فلزیاب است. او بیش از ۲۵ سال است که فلزیاب های پیشرو را برای سازندگان آمریکایی طراحی کرده است. Bounty Hunter Legacy 3500 یکی از آخرین دستاوردهای او برای برند Bounty Hunter است. بسیاری از پلتفرم های طراحی او ستون فقرات چندین شرکت هستند که محصولات نهایی را ارائه می دهند.

 

فلزیاب Legacy 3500

طراحی کویل جستجوی عمیق دستگاه گنج یاب Legacy 3500 

فلزیاب Bounty Hunter Legacy 3500 دارای طراحی کویل جستجوی متحدالمرکز است. طراحی پره سه گانه به عمق ضربه می زند و زباله های آهن و آلومینیوم را برش می دهد. سیم پیچ دایره ای عملکرد نرمی را برای انواع گنج یابی ایجاد می کند.
کویل جستجو ضد آب است و دارای قطر ۸ اینچی است، تعادل کامل بین عمق و حساسیت دارد.

آشنایی با طراحی کویل جستجوی متحدالمرکز Bounty Hunter Legacy 3500 

کویل متحدالمرکز Bounty Hunter Legacy 2500 با سیم پیچی دایره داخلی و بیرونی طراحی شده است. الگوی جستجوی تولید شده مخروطی شکل است و برای تعیین دقیق اهداف بسیار عالی است. این کویل جستجوی شکارچی Bounty شامل آخرین فناوری است و ضد آب و دارای محافظ الکترواستاتیک است.
به طور کلی، کویل‌های جستجوی بزرگ‌تر، برای اهداف بزرگ‌تر و پوشش بهتر زمین مناسب هستند، با این حال، اشیاء کوچکتر ممکن است قربانی شوند، کویل‌های جستجوی کوچک‌تر حساسیت بیشتری نسبت به اجسام کوچک‌تر و جداسازی هدف بهبود یافته در خاک‌های زباله ارائه می‌دهند، این سیم پیچ بالانس کاملی از عمق و حساسیت را ارائه می دهد.
Bounty Hunter legacy 3500 دارای قابلیت تشخیص حرکت و حالت تمام فلزی است، شناسایی هدف عددی به دقت اهداف مدفون را در مقیاسی از ۰ تا ۹۹ شناسایی می کند.

Bounty Hunter Legacy 3500 شامل این موارد استاندارد کارخانه است:
۵ سال گارانتی
راهنمای دقیق دستورالعمل

از دیگر فلزیاب های ساخت آمریکا می توان به فلزیاب GMT Whites اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید