ردیاب PMR III | عمق نفوذ عالی

ردیاب PMR III جدیدترین ابزار گنج یاب با طراحی استثنایی است، در حالی که بر اساس اصول میله دوزینگ، برای شکارچیان حرفه ای گنج و همچنین مبتدیان توسعه یافته است. PMR III حاوی همان ترکیبات بار قدرت PMR II در یک لوله است، در حالی که لوله دوم به صورت فیزیکی به این ترکیب قدرتمند متصل است و یک تقویت کننده توربو را تبلیغ می کند، بنابراین آزمایش‌های ما نشان می‌دهد که این ابزار سریع‌ترین و عمیق‌ترین ابزار جستجوی موجود است.

 

ردیاب PMR III

فناوری جدید در فلزیاب PMR III

هدف از دو لوله برق مجاور این است که، دو بار قدرت را از هم جدا نگه دارند اما به عنوان یک واحد کار کنند و در نتیجه از این ترکیب قدرتمند کریستال های معدنی و محرک انرژی تابشی استفاده کنند، گزارش‌های کاربران و همچنین آزمایش‌ها را نشان می دهد که PMR III احتمالاً حساس‌ترین و مؤثرترین ابزار دوزینگ است که با فناوری موجود امروزی ساخته شده است.

عملکرد دستگاه ردیاب PMR III

مانند PMR-II، در این دستگاه نیز دسته منحصر به فرد یاتاقان دو دستی اجازه می دهد تا تعادل کامل ابزار را برای عملکرد ثابت ایجاد کند، برای استفاده از PMR-III کافی است محفظه نمونه را با نمونه ای از موادی که می خواهید جستجو کنید بارگیری کنید، آنتن را گسترش دهید و دسته ای را که می خواهید استفاده کنید نصب کنید. هنگامی که با هر یک از دو دسته بلبرینگ کار میکنید، ابزار می‌تواند آزادانه روی بلبرینگ‌های دقیق بچرخد و بچرخد تا در جهت هدف شما قرار گیرد.
هنگامی که مستقیماً روی هدف قرار می گیرد، می تواند در یک حرکت دایره ای عمل کند، PMR-III با دستگیره های فیبر ۲۴ اینچی و دسته فنر مانند میله Precision-Master و PMR-II البته با حساسیت و دقت بیشترعمل می کند.

 

فلزیاب PMR III

کاربرد دستگاه پی ام آر ۳

PMR-III را می توان برای جستجوی طلا، نقره، الماس، پول کاغذی، سرب، مس، جیوه یا هر فلزو معدن دیگری استفاده کرد.

PMR-III احتمالاً حساس‌ترین و دقیق‌ترین ابزار اندازه‌گیری است که تاکنون ساخته شده است،
خط PMR از ابزارهای دوزینگ تنها ابزارهایی هستند که از سنگ معدنی انرژی تابشی برای تحریک کریستال های موجود در بار قدرت استفاده می کنند.
PMR-III مانند یک رویا برای شکارچی جدی گنج است، اگر به طور جدی در جستجوی گنج، خرید این ابزار بهترین سرمایه گذاری خواهد بود که تا به حال انجام داده اید.

سنگ هایی که با هر خرید Anderson PMR III به صورت رایگان ارائه می شوند

۱٫ گالن / سرب معدنی
۲٫ منگنز معدنی
۳٫ هماتیت / آهن معدنی
۴٫ بریل / بریلیم معدنی
۵٫ سنگ معدن اورانیوم
۶٫ مالاکیت / مس معدنی
۷٫ آزوریت / مس معدنی
۸٫ کالکوپیریت / مس معدنی
۹٫ بورنیت / مس معدنی
۱۰٫ سنگ آهن لودستون / مگنتیت / سنگ آهن مغناطیسی
۱۱٫ و…

از دیگر فلزیاب های آمریکایی میتوان به فلزیاب Mother Load Locator و فلزیاب Omega 8500 اشاره کرد. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید